GPT Image 2.5
  • Home
  • Örnekler
  • Fiyatlandırma
  • Varlıklar
Modeller
GPT Image 2.5 FlareGPT Image 2.5 SunburstGPT Image 2Nano Banana 2Nano Banana 2 LiteNano Banana ProSeedream 5.0 LiteSeedream 5.0 ProGrok Imagine Image 2.0Qwen Image 3.0Nano Banana 2.1Seedream 5.0 FlashMiniMax H3 MaxMiniMax H3Gemini OmniGemini Omni 1.1 FlashVeo 3.1Seedance 1.5 ProSeedance 2.5Seedance 2Seedance 2 FastSeedance 2 MiniHappyHorseWan 3.0 VideoWan 3.0 Video PrimePixVerse V6Kling 3.0Kling 3.0 OmniKling 3.0 Motion ControlMiniMax H3 Max TurboVidu Q4
GPT Image 2.5GPT Image 2.5

GLM Image

GLM Image
GLM Image

Zhipu AI's GLM image generation model — bilingual Chinese-English prompt understanding with high-fidelity output. Create beautiful AI images free with no watermark in GPT Image 2.5 AI image generator !

GLM Image

About GLM Image

GLM Image is Zhipu AI's image generation model built on the GLM architecture, offering exceptional bilingual prompt understanding in both Chinese and English. It excels at generating high-quality images with precise compositional control and rich artistic expression.

GLM Image Key Features

Bilingual Chinese-English Understanding

Native understanding of both Chinese and English prompts. Generate images that accurately reflect cultural context and linguistic nuances in either language.

High-Fidelity Output

Produce detailed, high-quality images with accurate color reproduction, sharp details, and faithful prompt adherence.

Text-to-Image Generation

Create stunning images from text descriptions. Support for diverse artistic styles from photorealistic to traditional Chinese art.

Commercial Rights Included

All generated content includes full commercial usage rights. Use your images for business, marketing, and creative projects.

GLM Image FAQ

GLM Image FAQ

Yes! GLM Image is available for free on GPT Image 2.5. Generate AI images online with no watermark.

What Users Say

2,000+ Happy Users

"GLM Image Çince promptları doğal olarak anlıyor. Artık garip çeviriler yok — sahneleri doğal Çince ile tarif ediyorum ve tam hayal ettiğim sonucu alıyorum. Çince metin oluşturma kusursuz."

W

Wei Zhang

Çince İçerik Üreticisi

"GLM Image Çince promptları doğal olarak anlıyor. Artık garip çeviriler yok — sahneleri doğal Çince ile tarif ediyorum ve tam hayal ettiğim sonucu alıyorum. Çince metin oluşturma kusursuz."

W

Wei Zhang

Çince İçerik Üreticisi

"GLM Image Çince promptları doğal olarak anlıyor. Artık garip çeviriler yok — sahneleri doğal Çince ile tarif ediyorum ve tam hayal ettiğim sonucu alıyorum. Çince metin oluşturma kusursuz."

W

Wei Zhang

Çince İçerik Üreticisi

"GLM Image Çince promptları doğal olarak anlıyor. Artık garip çeviriler yok — sahneleri doğal Çince ile tarif ediyorum ve tam hayal ettiğim sonucu alıyorum. Çince metin oluşturma kusursuz."

W

Wei Zhang

Çince İçerik Üreticisi

"Her gün Çince promosyon bannerları ve ürün posterleri oluşturuyoruz. GLM Image görseller üzerinde Çince metni mükemmel şekilde oluşturuyor — diğer AI modellerinin sürekli başarısız olduğu bir alan."

R

Rachel Liu

E-ticaret Operasyonları

"Her gün Çince promosyon bannerları ve ürün posterleri oluşturuyoruz. GLM Image görseller üzerinde Çince metni mükemmel şekilde oluşturuyor — diğer AI modellerinin sürekli başarısız olduğu bir alan."

R

Rachel Liu

E-ticaret Operasyonları

"Her gün Çince promosyon bannerları ve ürün posterleri oluşturuyoruz. GLM Image görseller üzerinde Çince metni mükemmel şekilde oluşturuyor — diğer AI modellerinin sürekli başarısız olduğu bir alan."

R

Rachel Liu

E-ticaret Operasyonları

"Her gün Çince promosyon bannerları ve ürün posterleri oluşturuyoruz. GLM Image görseller üzerinde Çince metni mükemmel şekilde oluşturuyor — diğer AI modellerinin sürekli başarısız olduğu bir alan."

R

Rachel Liu

E-ticaret Operasyonları

"Öğrencilerim için Çince eğitim materyalleri ve infografikler üretiyorum. İki dilli destek, Çince ve İngilizce içeriği sorunsuz oluşturmamı sağlıyor. Çince eğitimciler için olmazsa olmaz bir araç."

P

Prof. Chen Hao

Eğitimci

"Öğrencilerim için Çince eğitim materyalleri ve infografikler üretiyorum. İki dilli destek, Çince ve İngilizce içeriği sorunsuz oluşturmamı sağlıyor. Çince eğitimciler için olmazsa olmaz bir araç."

P

Prof. Chen Hao

Eğitimci

"Öğrencilerim için Çince eğitim materyalleri ve infografikler üretiyorum. İki dilli destek, Çince ve İngilizce içeriği sorunsuz oluşturmamı sağlıyor. Çince eğitimciler için olmazsa olmaz bir araç."

P

Prof. Chen Hao

Eğitimci

"Öğrencilerim için Çince eğitim materyalleri ve infografikler üretiyorum. İki dilli destek, Çince ve İngilizce içeriği sorunsuz oluşturmamı sağlıyor. Çince eğitimciler için olmazsa olmaz bir araç."

P

Prof. Chen Hao

Eğitimci

Start Creating with GLM Image

Experience Zhipu AI's bilingual image generation — free, no watermark, unlimited creativity
Try GLM Image Free
GPT Image user 1
GPT Image user 2
GPT Image user 3
GPT Image user 4
GPT Image user 5
GPT Image user 6
GPT Image user 7
GPT Image user 8
GPT Image user 1GPT Image user 2GPT Image user 3GPT Image user 4GPT Image user 5+1k
GPT Image 2.5GPT Image 2.5

GPT Image 2.5; görsel üretimi, düzenleme ve kullanışlı AI fotoğraf araçları sunan bir AI görsel platformudur.
Doğal dilde basit talimatlarla profesyonel görseller oluşturun ve farklı yaratıcı görevler için uygun AI modellerini seçin.

E-posta

AI Görsel

  • GPT-Image 2
  • Nano Banana 2
  • Seedream 5.0
  • Grok 4.2 Image
  • Nano Banana Pro

AI Video

  • Seedance 2
  • Veo 3.1
  • Grok Video
  • Kling 2.6
  • YZ Video Efektleri

AI Araçlar

  • AI Ürün Fotoğrafı
  • Arka planı kaldır
  • Görüntü büyütme
  • Fotoğraf onarımı
  • AI kimlik fotoğrafı
  • Anime filtresi

Hakkımızda

  • SSS
  • Showcases
  • Fiyatlandırma
© 2024 GPT Image 2.5, All rights reserved
Gizlilik PolitikasıKullanım Şartlarıİade Politikasıİade Başvurusu
DeutschEnglishEspañolFrançais繁體中文日本語한국어Türkçe简体中文עבריתPolski
HomeAI AraçlarVarlıklarProfil