GPT Image 2.5
  • Home
  • Przykłady
  • Cennik
  • Zasoby
Modele
GPT Image 2.5 FlareGPT Image 2.5 SunburstGPT Image 2Nano Banana 2Nano Banana 2 LiteNano Banana ProSeedream 5.0 LiteSeedream 5.0 ProGrok Imagine Image 2.0Qwen Image 3.0Nano Banana 2.1Seedream 5.0 FlashMiniMax H3 MaxMiniMax H3Gemini OmniGemini Omni 1.1 FlashVeo 3.1Seedance 1.5 ProSeedance 2.5Seedance 2Seedance 2 FastSeedance 2 MiniHappyHorseWan 3.0 VideoWan 3.0 Video PrimePixVerse V6Kling 3.0Kling 3.0 OmniKling 3.0 Motion ControlMiniMax H3 Max TurboVidu Q4
GPT Image 2.5GPT Image 2.5

GLM Image

GLM Image
GLM Image

Zhipu AI's GLM image generation model — bilingual Chinese-English prompt understanding with high-fidelity output. Create beautiful AI images free with no watermark in GPT Image 2.5 AI image generator !

GLM Image

About GLM Image

GLM Image is Zhipu AI's image generation model built on the GLM architecture, offering exceptional bilingual prompt understanding in both Chinese and English. It excels at generating high-quality images with precise compositional control and rich artistic expression.

GLM Image Key Features

Bilingual Chinese-English Understanding

Native understanding of both Chinese and English prompts. Generate images that accurately reflect cultural context and linguistic nuances in either language.

High-Fidelity Output

Produce detailed, high-quality images with accurate color reproduction, sharp details, and faithful prompt adherence.

Text-to-Image Generation

Create stunning images from text descriptions. Support for diverse artistic styles from photorealistic to traditional Chinese art.

Commercial Rights Included

All generated content includes full commercial usage rights. Use your images for business, marketing, and creative projects.

GLM Image FAQ

GLM Image FAQ

Yes! GLM Image is available for free on GPT Image 2.5. Generate AI images online with no watermark.

What Users Say

2,000+ Happy Users

"GLM Image natywnie rozumie prompty po chińsku. Koniec z niezręcznymi tłumaczeniami — opisuję sceny w naturalnym chińskim i dostaję dokładnie to, co sobie wyobrażam. Renderowanie chińskiego tekstu jest bezbłędne."

W

Wei Zhang

Chiński twórca treści

"GLM Image natywnie rozumie prompty po chińsku. Koniec z niezręcznymi tłumaczeniami — opisuję sceny w naturalnym chińskim i dostaję dokładnie to, co sobie wyobrażam. Renderowanie chińskiego tekstu jest bezbłędne."

W

Wei Zhang

Chiński twórca treści

"GLM Image natywnie rozumie prompty po chińsku. Koniec z niezręcznymi tłumaczeniami — opisuję sceny w naturalnym chińskim i dostaję dokładnie to, co sobie wyobrażam. Renderowanie chińskiego tekstu jest bezbłędne."

W

Wei Zhang

Chiński twórca treści

"GLM Image natywnie rozumie prompty po chińsku. Koniec z niezręcznymi tłumaczeniami — opisuję sceny w naturalnym chińskim i dostaję dokładnie to, co sobie wyobrażam. Renderowanie chińskiego tekstu jest bezbłędne."

W

Wei Zhang

Chiński twórca treści

"Codziennie tworzymy chińskie banery promocyjne i plakaty produktowe. GLM Image perfekcyjnie renderuje chiński tekst na obrazach — coś, w czym inne modele AI stale zawodzą."

R

Rachel Liu

Operacje e-commerce

"Codziennie tworzymy chińskie banery promocyjne i plakaty produktowe. GLM Image perfekcyjnie renderuje chiński tekst na obrazach — coś, w czym inne modele AI stale zawodzą."

R

Rachel Liu

Operacje e-commerce

"Codziennie tworzymy chińskie banery promocyjne i plakaty produktowe. GLM Image perfekcyjnie renderuje chiński tekst na obrazach — coś, w czym inne modele AI stale zawodzą."

R

Rachel Liu

Operacje e-commerce

"Codziennie tworzymy chińskie banery promocyjne i plakaty produktowe. GLM Image perfekcyjnie renderuje chiński tekst na obrazach — coś, w czym inne modele AI stale zawodzą."

R

Rachel Liu

Operacje e-commerce

"Generuję chińskie materiały edukacyjne i infografiki dla moich studentów. Dwujęzyczne wsparcie umożliwia bezproblemowe tworzenie treści po chińsku i angielsku."

P

Prof. Chen Hao

Pedagog

"Generuję chińskie materiały edukacyjne i infografiki dla moich studentów. Dwujęzyczne wsparcie umożliwia bezproblemowe tworzenie treści po chińsku i angielsku."

P

Prof. Chen Hao

Pedagog

"Generuję chińskie materiały edukacyjne i infografiki dla moich studentów. Dwujęzyczne wsparcie umożliwia bezproblemowe tworzenie treści po chińsku i angielsku."

P

Prof. Chen Hao

Pedagog

"Generuję chińskie materiały edukacyjne i infografiki dla moich studentów. Dwujęzyczne wsparcie umożliwia bezproblemowe tworzenie treści po chińsku i angielsku."

P

Prof. Chen Hao

Pedagog

Start Creating with GLM Image

Experience Zhipu AI's bilingual image generation — free, no watermark, unlimited creativity
Try GLM Image Free
GPT Image user 1
GPT Image user 2
GPT Image user 3
GPT Image user 4
GPT Image user 5
GPT Image user 6
GPT Image user 7
GPT Image user 8
GPT Image user 1GPT Image user 2GPT Image user 3GPT Image user 4GPT Image user 5+1k
GPT Image 2.5GPT Image 2.5

GPT Image 2.5 to platforma AI do generowania i edycji obrazów oraz praktycznych narzędzi fotograficznych AI.
Twórz profesjonalne materiały wizualne za pomocą prostych poleceń w języku naturalnym i wybieraj modele AI odpowiednie do danego zadania.

E-mail

AI Obraz

  • GPT-Image 2
  • Nano Banana 2
  • Seedream 5.0
  • Grok 4.2 Image
  • Nano Banana Pro

AI Wideo

  • Seedance 2
  • Veo 3.1
  • Grok Video
  • Kling 2.6
  • Efekty wideo AI

AI Narzędzia

  • Zdjęcia produktów AI
  • Usuń tło
  • Powiększ obraz
  • Restauracja zdjęć
  • Zdjęcie do dowodu AI
  • Filtr anime

O nas

  • FAQ
  • Showcases
  • Cennik
© 2024 GPT Image 2.5, All rights reserved
PrywatnośćRegulaminZwrotyWniosek o zwrot
DeutschEnglishEspañolFrançais繁體中文日本語한국어Türkçe简体中文עבריתPolski
HomeAI NarzędziaZasobyProfil